
- Úvod
- Móda a DESIGN pro děti a ženy
- Sukně TUTU PETTI Extra objem pro 5-10 let - šedá
Sukně TUTU PETTI Extra objem pro 5-10 let - šedá

- Kompletní specifikace
- Související zboží5
- Sukně TUTU PETTI Extra objem pro 5-10 let - šedá7-14 dnů599 Kč495 Kč bez DPH
Extra nadýchaná a objemná tutu petti sukýnka s regulací v pase, takže ji oblečou dívky od 5 let až po slečny 10 let i více - podívejte se na uvedené míry viz níže. Velmi krásně se točí, jelikož je při její výrobě použito mnohem více látky, než u levnějších tutu petti sukní.
Vyjímečná barva šedé a stříbrné vhodná pro různé příležitosti. Ideální na oslavy, párty, tanec, balet, focení, svatby apod. Má 3 vrstvy (2x tyl velmi hustě řasený a 1x satén ve spodní části, takže neprosvítá).
Rozměry: Délka cca 27-30 cm, můžete ji nosit níže na bocích nebo v pase, záleží na Vás, kam chcete, aby dosahovala délka, každému sluší něco jiného. V pase je pružná guma, max. napnutí je cca 2x38 cm, opravdu oblečou i náctileté dívky, někdy i menší štíhlejší ženy.
Materiál: 80% nylon (šifon), 20% polyester, šetrné praní na 30 st.C, lze i v pračce na jemný program, pak nechat vyvěsit a uschnout, bude krásně nadýchaná!