
- Úvod
- Móda a DESIGN pro děti a ženy
- Sukně TUTU PETTI Extra objem děti+náctileté dívky růžová zmrzlina
Sukně TUTU PETTI Extra objem děti+náctileté dívky růžová zmrzlina

- Kompletní specifikace
- Související zboží5
- Sukně TUTU PETTI Extra objem děti+náctileté dívky růžová zmrzlinaSKLADEM (ihned k odeslání od nás přímo k Vám)989 Kč817 Kč bez DPH
Kdo oblékne tuto světle růžovou tutu petti sukýnku zdobenou proužky tmavšího odstínu růžové, už jinou chtít nebude. Tento typ sukně je fantasticky extra objemný a nadýchaný jak peříčko. Díky velmi pružnému pasu se dá nosit roky a je tak velmi výhodnou koupí. Další už potřebovat nebudete. Oblečou ji i některé dospělé ženy. Pas se napne až na 2x 50cm! Velmi krásně se točí, jelikož je při její výrobě použito mnohem více látky, než u levnějších tutu petti sukní.
Vhodná pro různé příležitosti. Ideální na oslavy, párty, tanec, balet, focení, svatby apod. Má 3 vrstvy (2x šifon velmi hustě řasený a 1x satén ve spodní části, takže neprosvítá).
Rozměry: Délka cca 34 cm, můžete ji nosit níže na bocích nebo v pase, záleží na Vás, kam chcete, aby dosahovala délka, každému sluší něco jiného. V pase je extra pohodlná a pružná guma, šíře v klidu 2x27 cm a max. napnutí je 2x50 cm. Vhodná tedy i pro dospělé ženy.
Materiál: 80% nylon (šifon), 20% polyester, šetrné praní na 30 st.C, lze i v pračce na jemný program, pak nechat vyvěsit a uschnout, bude krásně nadýchaná!